Marki rowerów, które warto znać

28 marca 2021  |  komentarze  0 Komentarzy

marki rowerów

Na przejażdżki rowerowe decyduje się ostatnio bardzo duża ilość osób. Świadczy to o tym, że jazda na rowerze staje się z czasem coraz bardziej popularna. Niektórzy z osób chcą zadbać o swoje zdrowie i zaczynają spędzać czas w aktywny sposób. Wiosna oraz lato to pory roku, w których zauważalna jest największa sprzedaż jednośladów. Osoby wybierające dla siebie rower bardzo często miewają problemy, z tym, jakiego producenta wybrać. W poniższym wpisie przedstawiamy marki rowerów, które powinno się znać. Sprawdź szczegóły.

Jakie marki rowerów można wyróżnić?

Obecnie na rynku istnieje duża ilość sklepów rowerowych, w których znajduje się bardzo dużo jednośladów. Różnią się one od siebie nie tylko gabarytem, ale również marką. Wśród tych najpopularniejszych marek rowerów można wyróżnić:

  • markę Kross, której założycielem jest Zbigniew Sosnowski. Firma Kross S.A. powstała w 1990 roku. Zlokalizowana jest ona w Przasnyszu. Jest to polskie przedsiębiorstwo, które produkuje rowery, ramy oraz akcesoria rowerowe. Jeżeli chodzi o rowery tej marki, to można wyróżnić kilka grup jednośladów różniących się od siebie funkcjonalnościami i zastosowaniem. Wśród rowerów marki Kross można wyróżnić rowery górskie, szosowe, elektryczne, turystyczne, miejskie oraz dziecięce. Firma Kross przez wiele lat pracowała na to, aby osiągnąć wymierne korzyści ze swoich działań. Dzisiaj można śmiało stwierdzić, że to nad czym tak długo pracowano, przyniosło liczne korzyści. Obecnie marka rowerów Kross jest konkurencją dla innych światowych marek jednośladów. Rowery te uznawane są za najpopularniejszy rodzaj jednośladów, który spotykany jest na drogach. Charakteryzują się one niską ceną oraz szeroką gamą modeli. Co więcej, w Internecie można zauważyć wiele pozytywnych komentarzy na temat rowerów marki Kross.
  • markę Le grand, która należy do firmy Kross S.A. Przedsiębiorstwo te zdecydowało się na stworzenie oddzielnej marki rowerów, ponieważ chciało podkreślić ich wyjątkowość. Le grand to marka rowerów miejskich. Dzięki swoim funkcjonalnościom rowery tego rodzaju świetnie poradzą sobie z jazdą w aglomeracjach miejskich oraz jazdą poza miastem. Będą również doskonałym środkiem transportu do pracy bądź szkoły. Marka rowerów Le grand wyróżnia się też innowacyjnymi akcesoriami, które nadają im pewnego charakteru. W ofercie rowerów Le grand można znaleźć jednoślady typu Electric, Utility, Junior, Originals oraz Kids.

Podsumowanie informacji na temat producentów rowerów

Wnioskując powyższe informacje, należy stwierdzić, że wyżej zostały wymienione tylko niektóre z najpopularniejszych producentów rowerów. Ich marka znana jest w kraju bardzo dobrze. I co ważne spotyka się z pozytywnymi opiniami wśród klientów użytkujących dany pojazd. Rowery marek, które zostały wspomniane wyżej, są dostępne w wielu sklepach rowerowych w całej Polsce i to w bardzo atrakcyjnych cenach. Co ciekawsze, oferowanych modeli rowerów jest tak dużo, że każda osoba chcąca kupić dla siebie rower będzie mogła znaleźć dla siebie coś odpowiedniego. Oprócz tego trzeba przy tym dodać, że marek rowerów ze względu na zapotrzebowanie powstaje z każdym rokiem coraz więcej. A co za tym idzie, każda z osób będzie miała możliwość wyboru roweru z przeogromnej ich ilości.

Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz.

Zostaw komentarz