Filtruj
Ukryj

Rowery KROSS dla dzieci - Junior 20"- 24"

Rowery crossowe zyskują coraz większe grono zwolenników zarówno wśród osób dorosłych, jak i dzieci. Decydując się na rowery KROSS dla dzieci ich rodzice oraz opiekunowie doceniają m.in. wysoką jakość wykonania i relatywnie niskie, w porównaniu do typowo górskich lub miejskich rowerów, ceny. Wynika to poniekąd z ich podstawowego zazwyczaj wyposażenia, jednak rowery typu cross w swojej wersji basic, są już dobrze wyposażone i gotowe do długiej jazdy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Dlaczego KROSS?

KROSS to znana i ceniona na rynku marka rowerów dla całej rodziny. Rowery KROSS dla dzieci to solidny sprzęt dostępny w rozsądnej cenie. Z produktów tej marki korzystają już nawet dzieci, które czasem potrzebują jeszcze dodatkowego wsparcia w postaci dwóch małych kółeczek zamontowanych po bokach tylnego koła, co widać na przykładzie rowerka KARBON ALVIN 20”. To model dedykowany chłopcom poszukującym modnego jednośladu w ciekawym, żywym kolorze. Wśród rowerów KROSS dla dzieci dostępnych w naszej ofercie wyróżnia się także na przykład KROSS LEVEL 2021, czy jego następca — KROSS LEVEL 2022. To rowery dedykowane młodym cyklistom chcącym rozpocząć swoją przygodę z bardziej wymagającą, wyczynową jazdą w terenie. Co ważne, w tej kategorii znajdują się rowery doskonałe do jazdy po ścieżkach rowerowych, ale również na bardziej wymagające tereny jednocześnie. Takim modelem jest KROSS ESPRIT KID, wyposażony w 6 przełożeń oraz tylną przerzutkę. Poprawę wrażeń z jazdy zapewniają z kolei 20-calowe koła.

Rowery na ścieżki rowerowe i wyprawy na miasto – dla chłopców i dziewczynek

W ofercie nie zabrakło zarówno rowerów dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Właściwie różnią się one jedynie kolorystyką. Dość powszechnie utarło się, że ta pastelowa oraz wszelkie odcienie różu zarezerwowane są dla dziewczynek, jednak rowery KROSS dla dzieci są bardzo demokratyczne i wybór konkretnego modelu zależy jedynie od upodobań kupującego, bądź po prostu dziecka, dla którego rower ma być przeznaczony. Rowery KROSS z pewnością zasługują na to, aby stać się pierwszym wyborem podczas długiej przygody młodego cyklisty z jednośladem.