Filtruj
Ukryj

Rowery

Wyświetlanie 1–12 z 106 wyników

Rowery

Każdego dnia wykorzystujemy rowery celach rekreacyjnych, sportowych, czy też jako środek transportu. Rodzaj jednośladu powinno się jednak dobierać zgodnie z jego przeznaczeniem, bo tylko wtedy będzie on w 100% dopasowany do potrzeb, co ma olbrzymie znaczenie chociażby dla komfortu jazdy. Odpowiednie rowery zwiększą również bezpieczeństwo przejażdżki. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wybór jednośladów, poczynając od modeli miejskich i szosowych, idąc przez crossowe oraz MTB, a na elektrycznych kończąc. 

Duży wybór rowerów dla dzieci i dorosłych

Oferujemy rowery zaprojektowane z myślą zarówno o najmłodszych użytkownikach, jak i dorosłych cyklistach. Wybierać można spośród dziesiątek propozycji. Rowery różnią się konstrukcyjnie, ale elementem wspólnym dla wszystkich produktów pozostaje najwyższa jakość wykonania. Jednoślady dla dzieci kupisz w wersji dwukołowej oraz w zestawie z kółkami podporowymi. Rowery crossowe posiadają za to amortyzatory, przyczepne koła, a także wygodne przełożenia. Ciekawie prezentują się propozycje skierowane do miejskich cyklistów. Mogą oni zamówić modele z aluminiową ramą oraz ergonomicznym bagażnikiem. Kilka słów należy się też rowerom elektrycznym. Potrafią one rozwinąć prędkość do kilkudziesięciu kilometrów na godzinę. Z przodu posiadają wyświetlacz, informujący o prędkości, poziomie baterii oraz pokonanym dystansie.

Zamów rower razem z niezbędnymi akcesoriami

Oferowane przez nas rowery posiadają bogate wyposażenie podstawowe. W poszczególnych modelach spotkasz się z m.in.: błotnikami, oświetleniem lub przednim koszykiem. Poza tym oferujemy pozostałe, niezbędne akcesoria do jednośladów. Kupisz u nas np. wytrzymały kask z materiałów absorbujących EPS, posiadający 24 otwory wentylacyjne. Przydatne okażą się poza tym okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV, stworzone z myślą o rowerzystach. Posiadają one specjalne zauszniki, aby nie spadały z nosa w czasie jazdy. Wykonano je z poliwęglanu o dużej odporności na uszkodzenia. Rowery warto uzbroić w wielozadaniowe liczniki z funkcją: termometru, zegara, prędkościomierza i przejechanego dystansu. Gadżet zamów w zestawie z wygodną, trójramienną torbą na ramę.