Filtruj
Ukryj

Rowery trekkingowe

Na dalekie, długie wyprawy świetnie nadadzą się odpowiednio dobrane rowery trekkingowe. Te specjalistyczne modele rowerów najczęściej są wyposażone w koło 28 cali. Nadają się one do jazdy po utwardzonej, a także naturalnej powierzchni. Dodatkowym wyposażeniem, jakie mogą mieć tego rodzaju rowery, są sakwy przednie i tylne, a także bagażnik. Różnorodna oferta pozwoli Ci wybrać właściwy model, spełniający wszelkie oczekiwania. 

Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Rowery trekkingowe – idealny wybór na wymagającą wycieczkę

Długie trasy wymagają odpowiedniego sprzętu. Oferowane w naszym sklepie rowery Kross trekkingowe (np. rowery kross black edition ) doskonale sprawdzą się jako pojazd na wycieczkę pod namiot czy wielogodzinne wyprawy. Ich duża uniwersalność sprawia, że można je wykorzystywać zarówno do jazdy turystycznej, jak i podczas zwykłych przejażdżek po mieście. Wszystkie modele rowerów jakie proponujemy (m.in. rowery mtb ) mają tak skonstruowaną ramę, by zapewniać prawidłową pozycję, a co za tym idzie, pełen komfort podczas jazdy. Jest to szczególnie ważne w przypadku dalszych podróży. Siodełko w rowerze trekkingowym okazuje się szersze niż w modelach górskich, dzięki czemu wygodniej się siedzi. W przypadku jazdy terenowej sprawdzają się z kolei ich wąskie opony z płytkim bieżnikiem.

Rowery trekkingowe Kross – wybór najlepszych modeli

W ofercie Studio Sport znajdziesz dużo różnych modeli marki Kross. Rowery trekkingowe, które dla Ciebie przygotowaliśmy, występują w wersji damskiej i męskiej. Możesz wybierać spośród egzemplarzy o różnych kolorach, w zależności od tego, co lubisz. Zarówno rowery damskie Kross, jak i ich męskie odpowiedniki, charakteryzują się dobrym wyposażeniem i właściwie przygotowaną konstrukcją. Do ich produkcji wykorzystano materiały najwyższej jakości, które są odpowiednio wytrzymałe i sprawdzają się w trudnych warunkach jazdy. Dzięki odpowiedniemu wykończeniu będą służyły właścicielom przez długi czas.

Rowery Kross trekkingowe

Rowery trekkingowe określane są też potocznie jako turystyczne. Wybierając rower, który pozwoli Ci na codzienne dojazdy do pracy i rekreacyjne wycieczki w wolnym czasie warto zastanowić się nad wyborem roweru trekkingowego. Rowery trekkingowe prawie zawsze posiadają w wyposażeniu fabrycznym: błotniki, miejsce na zainstalowanie bagażnika i wymagane oświetlenie. Rowery trekkingowe służą do jeżdżenia po drogach utwardzonych i naturalnych nawierzchniach podczas wycieczek rowerowych trwających od co najmniej kilku godzin do kilkunastu dni. Ten rodzaj rowerów jest bardzo uniwersalny. W damskim rowerze trekkingowym górna część ramy rowerowej może być umieszczona niżej niż w męskim rowerze trekkingowym. Siodełko może być szersze ze względu na przeciętnie większy rozstaw kości kulszowych u kobiet, a kierownica węższa ze względu na węższe ramiona. Jednak zarówno damskie, jak i męskie rowery trekkingowe zapewniają wyprostowaną pozycję, która jest bardzo wygodna dla naszego kręgosłupa. 

Oferowane przez nas rowery trekkingowe Kross mają 28-calowe wąskie opony z płytkim bieżnikiem, które sprawdzą się w warunkach terenowych, a także na asfalcie w mieście. To, co wyróżnia rowery trekkingowe to ich uniwersalność. Łączą w sobie cechy rowerów górskich kross, miejskich, a także szosowych.