KROSS LEVEL TOKYO- POCZUJ NIESAMOWITĄ ENERGIĘ MIASTA Z LIMITOWANĄ EDYCJĄ ROWERÓW KROSS

1 kwietnia 2020  |  komentarze  0 Komentarzy

Letnie Igrzyska Olimpijskie  z 1964 roku w Tokio kojarzą się nam, Polakom niezwykle dobrze. Nasi zawodnicy przywieźli z nich aż 23 medale. Tokio na swoją kolejną olimpijską szansę czekało blisko dwie i pół dekady i jak już wszystko było zaplanowane, Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła pandemię koronawirusa. W trosce o nasze bezpieczeństwo odwoływane są wszystkie imprezy sportowe na świecie. Tak też stało się z igrzyskami. Jednak nie zostały one odwołane, a przełożone na inny termin.

Igrzyska olimpijskie w Tokio to najważniejszy cel każdego zawodnika. Firma Kross podążając za marzeniami o najwyższym stopniu podium olimpijskiego, nie czekając na dalsze postanowienia, już teraz wypuściła na rynek piękny i zaawansowany technologicznie rower górski dedykowany właśnie tym igrzyskom.

Limitowana kolekcja rowerów TOKYO, powstała zainspirowana nocnym, miejskim klimatem miasta, by podkreślić wagę wydarzenia sportowego. Tętniące życiem i tysiącami kolorowych neonów Tokio było inspiracją a zarazem odzwierciedleniem na design i malowanie ram rowerowych. Rowery z tej serii wyróżniają się przede wszystkim okolicznościowym, a zarazem unikatowym malowaniem oraz specjalnie zaprojektowanym logo, inspirowanym nocnym klimatem miasta.

KROSS LEVEL TOKYO JR

Nawet najmłodsi zawodnicy marzą o zdobyciu chociażby jednego medalu olimpijskiego dla swojego kraju. Kross wychodząc naprzeciw młodocianym zawodnikom stworzył również dla nich serię rowerów Tokyo. Wszystkie rowery z serii Kross Level od zawsze były tworzone pod kątem zawodników oraz amatorów biorących udział w maratonach MTB jak również wyścigach XC. Rower Level Tokyo JR został stworzony z myślą o dzieciach, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z bardziej wyczynową jazdą w terenie. Ponadto uzupełniony kolorami inspirowanymi rozświetlonego miasta, dziecko będzie mogło się cieszyć niezwykle unikatowym rowerem.

Osprzęt Kross Level Tokyo Junior, to nowoczesny napęd 1×8, wzorowany na flagowych modelach Kross oraz komponenty japońskiego producenta Shimano. Napęd ten pozwoli na komfortową jazdę w każdym terenie. Użytkownik tego modelu może dostosować odpowiednią prędkość do ukształtowania terenu nie myśląc o zmianie biegów gdyż kaseta ośmiorzędowa doskonale sprawdza się na szutrowych szybkich trasach, jak również na bardziej górzystych terenach typu XC, trudnych podjazdach i szybkich zjazdach. Zamontowano tu również hydrauliczne hamulce tarczowe, zapewniające bezpieczne hamowanie nawet w najtrudniejszym terenie.

Rower Kross Level Jr Tokyo 2020

KROSS LEVEL TOKYO

Olimpiada w Tokio to marzenie wielu sportowców, dlatego też w fabryce Kross powstał rower Level Tokyo. Przy tworzeniu tego modelu, jak mówią pracownicy fabryki, to Maja Włoszczowska udzieliła im wielu wskazówek dotyczących geometrii oraz tego, jak powinien się zachowywać rower w różnych warunkach.

Kross Level Tokyo to wysokiej klasy komponenty i jak również niebanalne wzornictwo. Rama w tym modelu wykonana jest z tworzywa sztucznego, jakim jest carbon. Ramy wykonane z tego materiału są bardzo wytrzymałe i sztywne, dzięki czemu cała energia zawodnika przekazywana jest w napęd, a nie tłumiona w ramie rowerowej, co ułatwia pokonywanie trudnych tras wyścigowych. Level Tokyo również, jak jego mniejsze odzwierciedlenie wyposażony jest w jednorzędową korbę, z tym że z dwunastoma przełożeniami na kasecie. Zamontowano tu także hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano oraz aby zapewnić najlepsze właściwości jezdne nawet w najtrudniejszych warunkach wyposażono go w opony Schwalbe. Seria Kross Level Tokyo to kwintesencja nowoczesnego sprzętu do XC i cross country- prosta kierownica, łatwa obsługa, sztywna rama oraz precyzyjny napęd Shimano. Charakterystyczną cechą modelu to wielki napis TOKYO na górnej rurze.

Kross Level Tokyo w przepięknych barwach oraz wyposażony w wysokiej jakości osprzęt z pewnością pomoże Ci w walce o najwyższy stopień na podium w niesamowitym wyścigu, jakim są igrzyska olimpijskie w Tokio. Z upływem czasy, ta limitowana edycja z pewnością będzie miała wartość kolekcjonerską.

Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz.

Zostaw komentarz