PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA TO JEDEN Z NAJWAŻNIEJSZYCH DNI W ŻYCIU DZIECKA

12 czerwca 2020  |  komentarze  0 Komentarzy

Zbliżająca się Pierwsza Komunia Święta to niewątpliwie niezwykłe wydarzenie. Dla dziecka to pierwsza tak ważna uroczystość, na której pojawi się cała rodzina. Przyjęcie komunii świętej po raz pierwszy to wielkie wydarzenie w życiu każdego katolika. Uroczystość kościelna od lat dzieciom kojarzy się głównie z atrakcyjnym podarunkiem. Obdarowanie dziecka symbolicznymi prezentami jest nieodłącznym elementem tej uroczystości.

Zawsze jednak powinniśmy pamiętać, by prezent podarowany na komunię był jak najlepiej dopasowany do charakteru i pasji dziecka. Nie ma co się oszukiwać, pociecha z pewnością ma w głowie mnóstwo pomysłów i nie można oczywiście zawieść oczekiwań, dlatego też warto się zastanowić i wybrać taki prezent, aby nie tylko cieszył dziecko ale również był pożyteczny. W dzisiejszych czasach kiedy świat opanowała elektronika warto jednak pamiętać też o ruchu dziecka na świeżym powietrzu. Wiek dziecka komunijnego to idealny czas aby zaszczepić w dzieciach pasję do kolarstwa i pokazać, że aktywność fizyczna może byś świetną zabawą.

Któż z nas nie marzył o otrzymaniu roweru na komunię? Dzieci w tych czasach, mimo rozwoju telefonów i komputerów, również o nim marzą. Rower na komunię to nadal najlepszy pomysł na prezent. Nie musimy się obawiać, że nasz prezent będzie przestarzały – obecnie na rynku jest wiele nowoczesnych modeli rowerów, które można dopasować do zainteresowań i upodobań dziecka. Jeżeli chcemy, aby rower służył dziecku przez długie lata, wybierajmy model bardziej klasyczny.

Jeżeli chcemy, aby rower służył dziecku długi czas i sprawiał radość, powinien być produktem marki, która jest godna zaufania. Warto zainwestować w taki prezent, by dziecko czuło się bezpieczne podczas użytkowania, powinien być wyposażony w skuteczne hamulce, wytrzymały napęd i geometrię, która pozwoli na długą i komfortową jazdę. Wszystko to, przekłada się na wysokie bezpieczeństwo. Zdarza się, że taki jednoślad zostaje z dzieckiem na długie lata, dlatego też powinien służyć jak najlepiej. I takie są właśnie rowery marki Kross o nazwie HEXAGON chłopięce i LEA w wersji dziewczęcej.

Rowery te produkowane są w różnych rozmiarach ram, jak również kół. Nie każde dziecko komunijne jest jednakowego wzrostu, dlatego też dobierając rower do wzrostu dziecka, warto sugerować się geometrią podaną przez producenta. Zazwyczaj dla dzieci w tym wieku pasują 13, 14 lub 15-calowe ramy, dostosowuje się je do określonej wewnętrznej długości nóg.

Doskonałym wyborem dla chłopca są rowery marki Kross z serii Hexagon. Kross Hexagon 3.0 to idealny wybór dla każdego szukającego roweru uniwersalnego. Sprawdzony napęd Shimano zapewnia bezproblemową i tanią eksploatację oraz ułatwia zmianę przełożeń nawet w trudniejszym terenie. Wiadomo im lepszy napęd, tym zmiana przełożeń będzie szybsza, płynniejsza i co za tym idzie-bezpieczniejsza. By zapewnić pewność hamowania w każdych warunkach Kross Hexagon 3.0 wyposażony jest w mechaniczne hamulce tarczowe. Zapewniają one dużą wyższą siłę hamowania niż klasyczne hamulce v-brake. A dzięki mechanicznym zaciskom hamulców także bezawaryjność. Amortyzowany widelec wygładzi wszelkie nierówności znajdujące się na drodze.
Rower dla dziecka powinien być lekki i taki właśnie jest Kross Hexagon 3.0 Rama w tych modelach wykonana jest z aluminium performance, co sprawia że jest sztywna i odporna na uszkodzenia.
Rower Kross Hexagon to rowery dla dorosłych, z tym że dostępne w niższych ramach, przystosowanych dla dzieci. Taki prezent komunijny to doskonały wybór, którego może pozazdrościć niejeden dorosły.

Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz.

Zostaw komentarz