ROWERY GÓRSKIE MTB

 

Rowery górskie to najchętniej kupowane rowery w Polsce. Są one dedykowany dla każdej grupy wiekowej. Konstrukcja ramy jest tak zbudowana, że użytkownikiem roweru MTB może być mężczyzna jak i kobieta. Na takim rowerze górskim (MTB) z odpowiednio profilowaną ramą, rowerowe wypady w góry będą samą przyjemnością.

Rowery górskie MTB zaprojektowane są tak, aby łączył sportową geometrię z uniwersalnym osprzętem. Dzięki temu nie boi się trudnego terenu, a przy tym nie wyklucza rekreacyjnej eksploatacji na mniej wymagających trasach.

Rower MTB to rower dla każdego kto nie lubi ograniczeń i chce docierać wszędzie tam, gdzie poniesie go wyobraźnia.

Rekreacyjne rowery MTB takie jak seria Kross Hexagon mają naprawdę dużo do zaoferowania. W najwyższych modelach bez problemu odnajdziemy zaawansowany osprzęt oferujący naprawdę bardzo dobre właściwości jezdne w terenie. Najważniejszym jednak elementem charakterystyki roweru MTB jest geometria. To ona stanowi poziom komfortu, na jaki w trakcie jazdy możemy liczyć i na jakich trasach rower będzie czuł się najlepiej.

Rowery górskie MTB z serii Kross Hexagon są projektowane tak, aby zapewnić nam stosunkowo wyprostowaną pozycję za kierownicą. Takie ułożenie ciała mniej obciąża przedramiona i kręgosłup dzięki czemu osoby o mniejszym doświadczeniu sportowym będą się czuły po prostu bardziej komfortowo. W rowerach MTB typu Hexagon znajdziemy też zwykle szersze siodełka.