Rowery MTB Górskie

Rowery MTB górskie to najchętniej kupowane rowery w Polsce. Są one dedykowany dla każdej grupy wiekowej. Konstrukcja ramy jest tak zbudowana, że użytkownikiem roweru MTB może być mężczyzna jak i kobieta. Na takim rowerze górskim (MTB) z odpowiednio profilowaną ramą, rowerowe wypady w góry będą samą przyjemnością.

Rower MTB zaprojektowany jest tak, aby łączył sportową geometrię z uniwersalnym osprzętem. Dzięki temu nie boi się trudnego terenu, a przy tym nie wyklucza rekreacyjnej eksploatacji na mniej wymagających trasach. Rower MTB to rower dla każdego kto nie lubi ograniczeń i chce docierać wszędzie tam, gdzie poniesie go wyobraźnia.

Podejmując decyzję o kupnie roweru górskiego MTB zakładamy, że sprawa będzie bardzo prosta. Kolarstwo górskie to jednak zdecydowanie różne style jazdy.

Rekreacyjne rowery MTB takie jak np. Rower Kross Hexagon mają naprawdę dużo do zaoferowania. W najwyższych modelach bez problemu odnajdziemy zaawansowany osprzęt oferujący naprawdę bardzo dobre właściwości jezdne w terenie. Najważniejszym jednak elementem charakterystyki roweru MTB jest geometria. To ona stanowi poziom komfortu, na jaki w trakcie jazdy możemy liczyć i na jakich trasach rower będzie czuł się najlepiej.

Rowery górskie MTB z serii Kross Hexagon

zaprojektowane są tak, aby zapewnić nam stosunkowo wyprostowaną pozycję za kierownicą. Takie ułożenie ciała mniej obciąża przedramiona i kręgosłup dzięki czemu osoby o mniejszym doświadczeniu sportowym będą się czuły po prostu bardziej komfortowo. W rowerach MTB typu Hexagon znajdziemy też zwykle szersze siodełka.

Dobry i niedrogi rower MTB ma nam umożliwić bezstresową i bezawaryjną jazdę po utwardzanych drogach, jak i bezdrożach. Są więc znacznie wygodniejsze niż typowo sportowe, droższe modele. Świetnie widać to na przykładzie serii MTB Kross Hexagon. Rowery MTB mają być możliwie nieskomplikowane w obsłudze, aby umożliwić przede wszystkim cieszenie się jazdą amatorom, bez konieczności posiadania wiedzy technicznej, ani zaawansowanej techniki jazdy.

W naszym sklepie oferujemy sprzedaż stacjonarną jak również wysyłkową z szybką dostawą.